Güneş - Cihan Çavuş (Ece'nin anne ve babası)
Yaprak Çocukevi’ne ve öğretmenlerimize ayrı ayrı teşekkürlerimizi iletmek isteriz. Sizlerin vermiş olduğu güzel emekler ve bizim küçük filizlerimize vermiş olduğu şifalı sularınız sayesinde biliyoruz ki daha iyi nesiller ve çiçekler büyüyecek. Bizlere bu duyguları yaşattığınız için ayrıca teşekkürler.


Çiğdem - Adem Eyüboğlu (Ertuğrul'un anne ve babası)
"Ağaç yaş iken eğilir." diye boşuna dememişler. Bunu bugün, emekleriniz ve sabrınızla beraber oğlumuz Ertuğrul'da gördük. İyi ki oğlumuz sizin ellerinizde. Her geçen gün yapılan faaliyetler ona pek çok değer katmış, her şey için size çok teşekkür ediyorum.


Şebnem - Murat Güney (Rüya Asya’nın anne ve babası)
Kızımızı bu yuvaya elinde biberon, ağzında emzik ile teslim etmiştik. Şimdi görüyoruz ki ne kadar doğru bir karar vermişiz. Bu küçük beyinlerin, gerek zihinsel gerekse de bedensel faaliyetlerinin gelişimine yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ediyor, başarılarınızın devamını diliyoruz.


Jülide Zopun (Melek’in anne ve babası)
Sevgili Öğretmenlerim, söyleyecek kelime bulamıyorum. Benim küçük kızım artık kocaman olmuş karşımda duruyor. Öylesine güzel yetişmekte ki içim buruluyor ve çok mutlu oluyorum. Karmakarışık duygular içindeyim. Bu sizin eseriniz... Bu bir gerçek. İyi ki 3 yıl önce sizleri tesadüfen bulmuşum ve iyi ki kıymetlimi sizlere emanet etmişim. Bugün tekrar tekrar bunun için çok şanslı olduğumu görüyorum. Çok çok teşekkürler. Tüm sevgilerim ve dualarım sizinle. Yolunuz yavrularımızla açık olsun. Sizleri seviyoruz.


Canan - Özkan Ataç (Can Deniz’in anne ve babası)
Yaprak Çocukevi'nin çok büyük bir aile olduğunu biliyor ve bu aileye katılmış olmaktan mutluluk duyuyoruz. Çocuğumuza aşılamış olduğunuz güven duygusu ve kendini ifade edebilme becerisi için teşekkür ederiz.


Neşe Yener (Nisa’nın anne ve babası)
Bu okulu çok seviyorum. Çünkü çocukların çocuk olduğunu unutmadan, iyi bir şeyler yapmaya gayret eden, pırıl pırıl öğretmenlerle, iyi niyetli çalışanlarla dolu. Umarım kızımın karşısına hayatı boyunca böyle iyilikler ve güzellikler çıkar.


Tuğba - Abdürrahim Tozkoparan (Arda’nın anne ve babası)
Çocukların yapamadıklarını değil de yaptıklarına değer veren bir anlayışla, bir bütün olarak gelişim aşamalarını izleme fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederiz.


Seher - İbrahim Çakır (Eren’in anne ve babası)
Mutluluğun tanımı güzel bir evlat yetiştirmek olmalı. Eren'imize kattığınız donanım, emek, sevgi ve şefkat için sonsuz teşekkürler. Bir ilköğretim şubeniz olsa hiç gözümü kırpmadan okulunuzda devam etmek isterdik. Bizlere bu güveni verdiğiniz için bir kez daha teşekkürler.


Zeynep Yücel (Kaan’ın annesi)
Bu güzel ve şirin eve ilk ayak bastığımda beni pıt pıt mısır kokusu  ve çocukların kahkahaları karşılamıştı. En kıymetlimi emanet edeceğim yer ve güzel insanları ararken bu koku ve sesler bana "Tamam, işte burası!" dedirtmişti. O günden beri kararımı sorgulatacak hiçbir şey yaşamadım. Bazen "Sanırım, benden bile iyiler ve kıymetlimi benim kadar seviyorlar." deyip, kıskandığımı itiraf etmeliyim. İyi ki varsınız ve iyi ki Kaan’ımla beni geçirdiğimiz sıkıntılı zamanlarda desteklerinizi esirgemediniz. Her gün bir güzellik daha katarak yarattığınız güzel insan (Kaan’ım) ve kendi adıma sizlere çok teşekkür ediyorum.


Şengül Dinç (Lara’nın annesi)
Herkese merhabalar… Ben 5 yaş grubundan Lara’cığın annesiyim. Pazar günü düzenlemiş olduğunuz seminer nedeniyle öncelikle Yrd. Doç. Dr. Oktay Aydın’a, Sevgili Macide Hanıma, Sayın Berrak Hanıma ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Seminerin çok faydalı olduğunu düşünüyorum.


 
Didem Demirci (Nehir'in annesi)
Tüm Yaprak Çocukevi ailesinin bayramını en içten dileklerimle kutlar, sağlık, mutluluk ve esenlikler dilerim.


 
Seçil Yılmaz (Öykü’nün annesi)
Yaprak Çocukevi’nin 5 Nisan 2010 tarihli portfolyo çalışmasını izlemeye geldiğimde bu şekilde güzel bir etkinlikle karşılaşacağımı düşünmemiştim. Öykü’m o kadar güzel anlattı ki… Kızım, okula başladığı günden bugüne kadar öğrendiği her şeyi bizimle de paylaştı. Bu beni çok sevindirdi ve o an duygularımı anlatacak kelime bulamadım. Dediğim gibi beklediğimin üstünde bir başarı ile karşılaştım. Bize ve kızımıza göstermiş olduğunuz ilgi beni çok mutlu ediyor. Özellikle Öğretmeni Aylin Hanım ve Müdürümüz Emel Hanım başta olmak üzere emeği geçen tüm öğretmenlere teşekkür ederiz.


 
Filiz Yıldız (Dila’nın annesi)
Düşüncelerimizi paylaşma olanağı sağladığınız için teşekkürler. İki yıldır kızım Dila’ya ve ailemize gösterdiğiniz ilgi beni çok mutlu ediyor. Özellikle Öğretmenimiz Aylin Hanım, Berrak Hanım ve Emel Hanım olmak üzere tüm kadronuza emekleri için teşekkür ederim. Yeni etkinliklerinizin ve oyunlarınızın kızım üzerinde olumlu etkileri olduğunu düşünüyorum.